Autogramy · Autogramy anglických hercov a herečiek · Autogramy zo seriálu BBC Sherlock

Wanda Ventham a Timothy Carlton

Wanda Ventham a Timothy Carlton sú rodičia Benedicta Cumberbatha (jeho plné meno znie Benedict Timothy Carlton Cumberbatch) a v BBC seriáli Sherlock si zahrali jeho rodičov. Podľa toho čo som zisťovala, zvyknú odpisovať, no písať som im doposiaľ neskúšala a nakoniec boli i oni hostia na Sherlocked Convention, kde som ich autogram získala 25.9.2016 osobne.

Wanda Ventham bola za mlada veľká kočka,  bola známa z účinkovania hlavne v rôznych scifi seriáloch. Napríklad hrala i v starej verzii Doctor Who, a potom Asylum, The Blood Beast Terror a Captain Kronos – Vampire Hunter.

Timothy Carlton je známy pre filmy The Scarlet Pimpernel, High Road to China, The Woman in White, a so svojim synom si zahral aj v minisérii Koniec prehliadky, kde mal malú úlohu v druhom dieli. 

Obaja boli inak aj divadelní herci. Pridám ešte obrázok, kde sú obaja za mlada a v porovnaní s Benom, tak si môžete pozrieť, na koho sa Benedict viac podobá. Mne príde, že aj keď má veľa z otca, ten svoj výraz a modré oči má od mamy.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s