O mne

Môj autoportrét 🙂

Volám sa Henrieta, kamaráti ma volajú Heňa a vo svete internetu už asi 20 rokov vystupujem pod nickom HXM.

V roku 2003 som začala budovať svoj internetový svet pod týmto menom. Milujem a zbieram bábiky, som umelec-samouk a v neposlednom rade som hrdá milovníčka mačiek. Od malička rada kreslím a maľujem, šijem a kadečo vyrábam.

Som veľká fanynka Sherlocka Holmesa, Harryho Pottera a Tima Burtona.

Postupne sa k týmto mojím záľubám pridalo i zberateľstvo autogramov. 🙂

Budem veľmi rada ak navštívite i moju základnú domovskú stránku HXM’s creations.

Ahojte, vítam Vás na mojej stránke autogramov. Volám sa Henrietta a toto je moja zbierka …

Nie som veľký zberateľ autogramov, ale vždy keď bola príležitosť nejaký získať využila som ju.

Moje autogramy som pôvodne uverejňovala na mojej hlavnej stránke, kde uverejňujem moje záľuby v šití a zbieraní bábik, na po čase som sa rozhodla urobiť na tento môj koníček osobitnú stránku

Ako získavám autogramy?

Autogramy som spočiatku získavala náhodne, na nejakej akcii, koncerte alebo priamo autogramiáde. No v roku 2014 som už začala priamo písať žiadosti.

Ešte predtým ako niekomu napíšem, zisťujem, či vôbec odpovedá a teda či je šanca získať originálny autogram, nie len predtlačený podpis. V tom mi veľmi pomáha stránka Fanmail, ktorá je zároveň i databázou adries hercov. Tiež je tam dobré i to, že vďaka ohlasom ľudí možno urobiť i určitú predstavu za aký čas by sa autogram teoreticky mohol objaviť…

A nakoniec chcem poďakovať i dobrým dušiam, ktoré mi niektoré autogramy aj darovali.

Kto ma zaujíma

V mojej zbierke prevažujú podpisy hercov a spevákov. Občas sa nájde i nejaký športovec… Tematicky som sa snažila poslednú dobu pozbierať podpisy od hercov seriálu Sherlock, ktorého som veľký fanúšik.

.