Autogramy · Autogramy slovenských hercov a herečiek

Štefan Kvietik

Autogram tohto legendárneho Slovenského herca som získala osobne pred dvoma rokmi, keď bol hosťom na filmovom festivale Art Film Fest v Košiciach.

Na záverečnom ceremoniáli sa odovzdávajú ceny zúčasneným filmom festivalu a nakoniec tretím rokom i špeciálna Cena prezidenta festivalu. Toho roku si ju mal prevziať Štefan Kvietik a my sme si s mamou povedali, že skúsime či by sa nám od neho nepodarilo získať autogram. A tak sme vyrazili aj s vytlačenou fotkou.

Na miesto určenia sme sa dostali trocha neskoro, ale ešte sme zastihli akurát prichádzať samotného Štefana Kvietika, ktorý dokonca začal rozdávať autogramy, ale ľuďom oproti nám… 

Tak ako každý rok pred začiatkom ceremoniálu pozvali ľudí dnu a tak sme sa tam znova i tento rok dostali. Aj keď väčšinu ocenených ľudí nepoznáme, oplatí sa to práve kvôli odovzdávaniu špeciálnych cien, akou bola i tento rok, už spomínana Cena prezidenta festivalu Milana Lasicu. Ten prenechal príhovor svojej skvelej hereckej kolegyni Emílii Vášáryovej. Po veľmi peknom príhovore nakoniec odovzdal cenu Štefanovi Kvietikovi.

Po skončení ceremoniálu mama sledovala kade sa Štefan Kvietik vyberie a zastihla ho pri vychádzaní zo sály. A tak máme podpis aj od neho. 

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s