Autogramy · Autogramy slovenských hercov a herečiek

Autogramy hercov JOJky z AFF 2019

Pred dvoma rokmi boli súčasťou filmového festivalu Art Film Fest v Košiciach okrem premietania filmov aj podpisové akcie. 15.6. sa vo veľmi teplý slnečný deň konala autogramiáda hercov Jojky, kde som sa vybrala aj ja loviť. 😀

Mila Kráľa môžete poznať zo seriálov Ordinácia v ružovej záhrade, Dr.Ludsky, Búrlivé víno, Ministri, Sestričky, či Hotel či vo filme Zločin a trest.

Michala Rezného ste mohli vidieť v seriáloch Mesto tieňov, Kriminálka Staré mesto, Labyrint, 1890 či Ministri a vo filmoch Tango s komármi, Zločin a trest, Ján Palach, Ostrým nožom.

Lucia Hurajová hrala v seriáloch Krev zmizelého, Dokonaly svet, Rex, Policajti z centra, Prava tvár či najnovšie v seriáli Som mama a vo filmoch Nejasná správa o konci sveta, Krev zmizelého a vo festivalovom Casino.sk.

Martin Náhalka si zahral v seriáloch Ordinácia v ružovej záhrade, Panelák, Mesto tieňov, Kriminálka Staré mesto, Dr.Ludsky, Divoké kone, Tajné životy, Naši, Za sklom, 1890, Milenky, Kuchyňa, Inšpektor Max a najnovšie i v Inšpektorovi Topinkovi a vo filmoch Kruté radosti, Agáva, Štefánik.

Roba Jakaba poznáte z okrem rôznych komediálnych programov aj zo seriálov Prefesionáli, Panelák, Mesto tieňov, Nesmrteľní, Kriminálka Staré mesto, Dr.Ludsky, Naši, Milenky a z filmov Agáva, či Špina.

Luciu Vráblicovú ste mohli vidieť takisto v Ordinácii v ružovej záhrade, Susedoch, Nesmrteľných, Dr. Dokonalom, Kolonáde, Tajných životoch, Prázdninách, a najnovšie aj v Strážmajsterovi Topinkovi a vo filmoch …kone na betóne, Dážď padá na naše duše, Polčas rozpadu, Nedodržaný sľub, Láska na vlásku, Johančino tajmenství, Vojtech, Spievankovo a kráľovná Harmónia.

Boris Farkaš je veľmi dobre známy divadelný, filmový, televízny a dabingový herec. Rovnako je známy aj pre svoju umeleckú tvorbu. Hral v seriáloch napr. Ordinácia v ružovej záhrade, Profesionáli, Nesmrteľní, Kriminálka Staré mesto, Dr. Dokonalý, Som mama, Inšpektor Max, Hotel a Strážmajster Topinka z filmov môžeme spomenúť Soľ nad zlato, Výlet do mladosti, Stratený list, Profesor Bernhardi, Rozhovor s nepriateľom, Krok do tmy, Idiot, Pani Dokonalá.

Števo Martinovič hral ako predošlí v Ordinácii v ružovej záhrade, Paneláku, v Meste tieňov, v Odsúdených, Dr.Dokonalom, a najnovšie v Som mama. Z filmov môžeme spomenúť Vojtech a Cuky Luky film.

Danielu Šencovú poznáme zo seriálov Panelák, Mesto tieňov, Búrlivé víno a v súčasnosti Som mama, hrala vo filme Vojtech.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s