Autogramy · Autogramy anglických hercov a herečiek · Autogramy zo seriálu BBC Sherlock

Benedict Cumberbatch

Benedict Cumberbatch je v tejto dobe asi momentálne môj najväčší obľúbenec, hoci som nezanevrela ani na ostatných hercov, ktorých mám rada. Spoznala som ho samozrejme díky Sherlockovi a díki nemu som si k nemu pomaly vypracovala veľkú obľubu, je teda logické, že som túžila po jeho autograme. Od roku 2014 som mu písala celkovo 4 krát, a síce zvykol odpisovať, mne sa nepošťastilo ani raz. Prvý krát som mu písala priamo do agentúry, potom do divadla kde hral Hamleta, následne na natáčanie Dr. Strange a naposledy počas natáčania poslednej štvrtej série Sherlocka. Avšak ani raz sa mi moje listy nevrátili. Avšak už mi nejakú dobu vŕtala hlavou Sherlocked Convention, na ktorej bola veľká šanca, že bude on a samozrejme ďalšia kopa ľudí zo Sherlocka. A tak ako sa hovorí, keď nejde Mohamed k hore, hora musí k nemu. A tak som konečne získala Benedictov autogram osobne 25.9.2016 na Sherlocked Convention.
Ako jediný svoje autogramy nepersonifikoval, pravdepodobne preto, lebo by mu to trvalo oveľa dlhšie a musel stihnúť veľa aktivít s obrovskou skupinou ľudí… 🙂 Ja som každopádne veľmi šťastná. 

Z Benedictových filmov treba okrem Sherlocka spomenúť Imitation Game, Star Trek Do temnoty, Koniec prehliadky, Wikileaks, 12 rokov otrokom, Vojnový kôň, Trilógia Hobbit, Hawking, Pokánie, Až na koniec sveta, či Tretia hviezda, ale aj Slečna Marplová a najnovšie sa i on zapojil do Marvelovského kolotoča ako Doktor Strange. 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s