Autogramy · Autogramy športovcov

Jevgenij Pľjuščenko

O Jevgenijovi Pljuščenkovi, ktorého volám skrátene Pľuščo, alebo Plushy som vedela už dlhšiu dobu, ale aktívne som ho začala obdivovať až keď bol akurát na vrchole svojich síl, keď získal svoju zlatú olympíjsku medailu v Turíne 2006.

Od vtedy som si pozháňala a popozerala všetky možné jeho vystúpenia, zblížila som sa s jeho fanklubom, obzvlášť s jednou jeho veľmi zapálenou fanynkou Svetlanou zo Srbska. Ona s ďalšou fanynkou Adou Savic, obe sú generáciu staršie odo mňa, spolu s ďalšími ženami ho pravidelne sprevádzali na rôznych jeho akciách a tréningoch a mali povolené ho natáčať. Vďaka nim som sa často dostala k rôznym zaujímavým zákulisným videám a rovnako som mala šancu Pľučšovi poslať moje portréty, ktoré som maľovala, rovnako ako i Edvinovi. Dokonca som mu raz takto sprostredkovane i napísala list… Okrem toho som im raz celý jeden rok vyrábala rôzne fotomontáže ako pozadia s kalendárom. Z mojej fotomontáže si baby dokonca potom vyrobili i transparent, ktorým boli podporiť Evžena na nejakej ďalšej súťaži. Viacero vecí sa potom dostalo i na oficiálny Pľučšov web…

K autogramom som sa ale dostala osobne. Pretože po olympiáde v Turíne mával veľké turné po všetkých možných európskych krajinách včetne Slovenska.

Prvý krát navštívil Pľjuščenko so svojou show Košice 16.4.2008. Tu som ulovila prvé podpisy na podpiskartu, ktorá bola vložená v DVDčku, ktoré som si kúpila. Veľa ľudí naštvalo zakaždým to, že podpis mohol získať len ten, kto si zakúpil niektoré z DVD či CD, ktoré sa predávali počas vystúpenia… A celkovo boli jeho ochrankári dosť nepríjemní. Toho istého roku sa Pľuščo objavil v Košiciach ešte raz a to 25.9.2008. Tu som si dala podpísať DVD a CD, ktoré som si tam kúpila. Ďalší raz som Pľučša videla zas 14.6.2009. Tu aby som sa k ním dostala, som si z domu doniesla CD, na ktoré sa mi tak podpísali druhý krát… Nasledujúci rok boli u nás znova 13.4.2010. Na tejto show som si kúpila nové Edvinovo CD, ktoré som chcela a dala si ho podpísať. Potom sa u nás už Pľjuščo dlho neukázal a ďalšiu show mal už iba v Bratislave, v čase kedy mi to veľmi nevyhovovalo… Ďalšej show sme sa dočkali až o šesť rokov neskôr 1.12.2016. Tam prišiel Pluščo so zranenou rukou a tak podpisoval len Edvin no, kto si kúpil DVD bola tam vopred podpísaná karta na ktorú sa potom podpísal ešte Edvin. Keďže som mala jeho podpisov celkom veľa, tak som túto podpiskartu darovala známemu Ottovi, ktorý mi už predtým pár autogramov daroval.

16.4.2008 Košice
25.9.2008 Košice
16.4.2009 Košice
13.4.2010 Košice
1.12.2016 (darované)

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s