Autogramy · Autogramy amerických hercov a herečiek

Johnny Depp

Tieto autogramy Johnnyho mám od jednej mojej internetovej kamarátky Cyndy. Bola to ona, čo sa mi ako prvá ozvala. Bolo to práve vďaka Johnnymu a ešte Pljuščenkovi a Edvinovi. Nejakým spôsobom sa dostala na moje stránky a potom, pravdepodobne vďaka skupine o Evgenim na Facebooku si ma našla, lebo videla, že máme rovnaké záujmy.

Prvý krát mi napísala koncom novembra 2011. Od vtedy sme v kontakte a píšeme si. Zistili sme, že sa nám obom páči i Robert Downey Jr. Ona je jeho veľká fanynka a miluje Iron Mana. A takisto má rada svet Tima Burton. Okrem toho je umelkyňa a vie nádherne maľovať a kresliť a vyrábať i rôzne dekoračné predmety. Tiež je milovníčka mačiek. Je síce odo mňa staršia, môže byť vo veku mojich rodičov, ale veľmi dobre si rozumieme. Po čase mi povedala, že by mi rada poslala niečo z toho čo o Johnnym má a že mi veľmi rada pošle i autogramy, ktoré získala. Tým som bola naozaj veľmi poctená.
Cyndy je veľký fanušík Johnnyho a nazbierala o ňom pomerne veľké množstvo materiálov i vďaka tomu, že pracovala v požičovni filmov. Ostali jej tak rôzne promo materiály z jeho filmov.

Podarilo sa jej takisto zohnať i jeho autogramy, ktoré je pomerne ťažké získať, pretože jeho agentúra posiela len automaticky podpísané či predtlačené autogramy. Jediná možnosť je tak získať jeho podpis je osobne, prípadne si ho zakúpiť… Cyndy si jeden autogram kúpila aj s certifikátom autenticity, takže by mal byť pravý. Keď mi posielala fotku toho autogramu, mala tam i certifikát, ale keď mi ho potom poslala, certifikát priložiť zabudla. Ale to mi zas až tak nevadí. Ja ho nikomu predávať nebudem. Druhý autogram jej dal jej kamarát, ktorý stretol osobne Johnnyho v reštaurácii The Ivy v Santa Monike v júni 2004.

Som jej za tieto skvosty ozaj vďačná. 🙂 Balík plný materiálov o Johnnym mi dorazili koncom mája 2012. Pridávam aj fotku od Cyndy i s certifikátom.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s